Plakat do pokoju plakat do pokoju hawaje marki Vintageposteria.pl promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat w stylu retro z tematyką Hawaje to ozdoba, dzięki której prawdziwi pasjonaci podróży mogą wzbogacić wystrój swojego mieszkania i zanaczyć swoje hobby. Ten plakat retro będzie perfekcyjnym urozmaiceniem dekoracji Twojego domu.

Jeżeli pokazane na plakacie miejsce ma dla Ciebie szcególne znaczenie, to tym bardziej powinieneś wybrać właśnie tę dekorację. Wyobraź sobie motyw Hawaje w swoim pokoju. Nie tylko ozdobi wystrój, lecz nada mu jeszcze całkiem nowego klimatu.Plakat Hawaje jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wyprodukowany jest w technologii cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować odcienie i detale oryginalnego motywu. Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Hawaje w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.