Plakat do pokoju Plakat do pokoju Kasa fiskalna Fuller & Griswold Patent USA promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat w stylu retro z motywem Kasa fiskalna Fuller & Griswold Patent USA może służyć jako dekoracja ścian w domu, jak także w lokalach takich jak warsztaty, biura techniczne czy sklepy z asortymentem technologicznym.

Szkic Kasa fiskalna Fuller & Griswold Patent USA jest narysowany w stylu vintage. Dzięki czemu mamy wrażenie, iż patrzymy na coś więcej niżeli tylko na rysunek techniczny. Wykorzystana stylistyka retro nadaje im tematycznego klimatu, który przenosi się na aranżacja całego domu.

Patrząc na plakat Kasa fiskalna Fuller & Griswold Patent USA na ścianie, Twoi klienci firmy będą mieli pewność, że trafili do profesjonalistów.Plakat Kasa fiskalna Fuller & Griswold Patent USA jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk tworzony jest w technice cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować odcienie i szczegóły oryginalnego motywu. Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Kasa fiskalna Fuller & Griswold Patent USA w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.