Plakat do pokoju Plakat do pokoju Plakat retro Firenze Włochy promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Jeżeli jesteś pasjonatem podróży i szukasz atrakcyjnej dekoracji do swego pokoju to polecamy fascynujący plakat w stylu retro z motywem Plakat retro Firenze Włochy. Ten plakat z kategorii podróże nie tylko ozdobi Twoje ściany,na dodatek nada pomieszczeniu nowego charakteru.

To oferta dla każdego, zwłaszcza dla tych, którzy pasjonują się wycieczkami, także do tego nieszablonowego miejsca. Plakat Plakat retro Firenze Włochy w stosownej oprawie będzie ozdobą równocześnie do każdego stylu aranżacji wnętrza, jak jeszcze do każdego pomieszczenia.

W zależności od upodobań, można ozdobić nim salon, sypialnie a choćby kuchnię czy korytarz.Plakat Plakat retro Firenze Włochy jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk produkowany jest w technologii cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować kolory i detale oryginalnego motywu. Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Plakat retro Firenze Włochy w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.