Vintageposteria.pl Plakat do pokoju plakat do pokoju royal moto vintage promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Każdemu miłośnikowi sportów rowerowych i motorowych oferujemy nieszablonowy plakat w stylu retro z tematyką Royal Moto Vintage. Ten plakat będzie pasował do salonu, sypialni, jak również korytarza. Jeżeli dziecko jest miłośnikiem sportów rowerowych czy motorowych, ten plakat może być ozdobą też w jego pokoju.

Nic również nie stoi na przeszkodzie, żeby podkreślić swoje zainteresowania wieszając plakat Royal Moto Vintage w swym biurze. Plakat Royal Moto Vintage w stylu vintage to dodatkowo znakomita dekoracje na ściany w klubach sportowych.Plakat Royal Moto Vintage jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk produkowany jest w technice cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować odcienie i detale oryginalnego motywu. Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu Royal Moto Vintage w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.