Plakat do pokoju Plakat do pokoju Stara mapa Filadelfii promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat retro Stara mapa Filadelfii może stać się ciekawą dekoracją ścian w praktycznie dowolnym pomieszczeniu. Dzięki czemu, jak przedstawiono tę perfekcyjną starą mapę, plakat Stara mapa Filadelfii może pasować zarówno do pomieszczeń utrzymanych w stylu tradycyjnym, retro czy kolonialnym, jak także do wnętrz bardziej postępowych.

Plakat ze starą mapą Stara mapa Filadelfii rewelacyjnie wkomponuje się np. W motywy drewniane, przenosząc nas niejako w czasie. Będzie też pasował jako element, stylu progresywnego, niejako przełamując ten kierunek.Plakat Stara mapa Filadelfii jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wytworzony jest w technologii cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować odcienie i szczegóły oryginalnego motywu. Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 29,7x21cm, A3 - 42x29,7cm, A2 - 59,4x42cm i A1 - 84,1x59,4cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Stara mapa Filadelfii w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.