Plakat na ścianę plakat na ścianę alicja w krainie czarów kot dziwak z cheshire marki Vintageposteria.pl promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Ten wyjątkowy plakat Alicja w Krainie Czarów Kot Dziwak z Cheshire może być dominującą dekoracją w Twoim domu. Taki motyw spełni oczekiwania w wielu pomieszczeniach, niezależnie od ich przeznaczenia. Wszystko zależy od gustów i kreatywności gospodarzy.

Wyobraź sobie plakat Alicja w Krainie Czarów Kot Dziwak z Cheshire na ścianie Twojego salonu, sypialni czy korytarza. Taka aranżacja ściany nada mu nowego charakteru i wyglądu. Nabywając plakat Alicja w Krainie Czarów Kot Dziwak z Cheshire możesz wybrać, czy ma on nadać charakter aranżacji całego wnętrza, czy ma być jedynie niebanalnym uzupełnieniem wystroju, na który się zdecydowałeś wcześniej.

Plakat Alicja w Krainie Czarów Kot Dziwak z Cheshire jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku. Nadruk stworzony jest w technologii cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować odcienie i detale oryginalnego motywu.

Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage. Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29cm, A3 - 30x40cm, A2 - 40x60cm i A1 - 60x85cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu Alicja w Krainie Czarów Kot Dziwak z Cheshire w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.