Vintageposteria.pl Plakat na ścianę plakat na ścianę pinball machine patent usa promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat retro z motywem Pinball Machine Patent USA to opcja dla właścicieli warsztatów, sklepów, a także innych firm związanych z branżą przedstawionego patentu. Wybierając taką dekorację, można wnieść do biura czy lokalu tematyczny klimat, który oddziałuje dodatkowo na klienta.Jednak plakat Pinball Machine Patent USA topropozycja na ozdobę prywatnych domów.

Jeżeli tylko interesujesz się techniką i technikami, warto podkreślić to przy dekoracji ścian. Przecież nic tak nie mówi o nas, naszym guście i zainteresowaniach, jak wygląd domu.Plakat Pinball Machine Patent USA jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk produkowany jest w technologii cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować kolory i detale oryginalnego motywu. Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu Pinball Machine Patent USA w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.