Plakat na ścianę plakat na ścianę rower patentowy velocipede jeffery united states marki Vintageposteria.pl promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat w stylu retro z tematyką Rower patentowy Velocipede Jeffery United States może być dekoracją wnętrz domu, jak także w lokalach takich jak warsztaty, biura technologiczne czy sklepy z asortymentem technologicznym.

Szkic Rower patentowy Velocipede Jeffery United States jest narysowany w stylu vintage. Dzięki czemu mamy wrażenie, iż patrzymy na coś więcej niż tylko na rysunek technologiczny. Wykorzystana stylistyka retro nadaje im tematycznego klimatu, który przenosi się na aranżacja całego domu.

Patrząc na plakat Rower patentowy Velocipede Jeffery United States na ścianie, Twoi kupujący marki będą mieli pewność, iż trafili do profesjonalistów.Plakat Rower patentowy Velocipede Jeffery United States jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk tworzony jest w technologii cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować kolory i detale oryginalnego motywu. Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Rower patentowy Velocipede Jeffery United States w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.