Plakat retro do salonu Plakat retro do salonu Anatomiczne odbitki ludzkich mięśni promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat Anatomiczne odbitki ludzkich mięśni w stylu retro, to tematyczna ozdoba ścian każdego gabinetu lekarskiego. Jeżeli chcesz, aby Twoi pacjenci mieli wrażenie, że trafili do profesjonlisty, zadbaj o odpowiednią dekorację ścian gabientu.

Dzięki plakatowi vintage Anatomiczne odbitki ludzkich mięśni cały wnętrze zyska tematycznego wyglądu.Aranżacja gabinetu lekarskiego ma znaczne znaczenie co wiedza lekarza. Dzięki dekoracjom w stylu vintage, takim jak poster Anatomiczne odbitki ludzkich mięśni, można z całą pewnością osiągnąć taki właśnie efekt.

Plakat Anatomiczne odbitki ludzkich mięśni jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku. Nadruk wytwarzany jest w technologii cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować barwy i detale oryginalnego motywu.

Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu Anatomiczne odbitki ludzkich mięśni w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.