Plakat retro do salonu Plakat retro do salonu Antyczna Mapa Inflant promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat ze starą mapą Antyczna Mapa Inflant to dekoracja dostosowana do wszelkich pomieszczeń, które chcemy urządzić w stylu konwencjonalnym czy retro albo vintage. Jak każda stara mapa, taka dekoracja wniesie do pokoju trafny nastrój i klimat.

Jeżeli szukasz dekoracji do tak urządzonych pomieszczeń, to plakat Antyczna Mapa Inflant będzie rewelacyjnym wyborem. Wyobraź sobie swój pomieszczenie albo biuro, którego ścianę ozdabia plakat z motywem Antyczna Mapa Inflant.

z pewnością będzie to centralny komponent dekoracji w tym pokoju.Plakat Antyczna Mapa Inflant jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk stworzony jest w technice cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować odcienie i szczegóły oryginalnego motywu. Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 29,7x21cm, A3 - 42x29,7cm, A2 - 59,4x42cm i A1 - 84,1x59,4cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu Antyczna Mapa Inflant w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.