Vintageposteria.pl Plakat retro do salonu plakat retro do salonu botaniczny plakat grzybów pieczarek promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat w stylu retro z grafiką botaniczną Botaniczny plakat grzybów pieczarek proponujemy zarówno do domów, jak również do lokali biurowych i lokali usługowych związanych z tematyką biologii i roślin. Plakat vintage o tematyce botanicznej będzie atrakcyną dekoracją ścian w takich miejscach i nada im tematycznego charakteru.

Podziwiając plakat Botaniczny plakat grzybów pieczarek widać, jak dużo uroku grafikom botanicznym daje sposób ich prezentacji i fason retro. Ten unikatowy motyw przypomina nam szkice roślin rysowane przed stu laty poprzez pierwszych odkrywców.

To powoduje, iż ta dekoracja budzi uznanie.Plakat Botaniczny plakat grzybów pieczarek jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku. Nadruk wytwarzany jest w technice cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować barwy i szczegóły oryginalnego motywu.

Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Botaniczny plakat grzybów pieczarek w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.