Plakat retro do salonu plakat retro do salonu general motors automobile patent earl marki Vintageposteria.pl promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat w stylu retro z patentem General Motors Automobile Patent Earl można wykorzystać do różnego typu wnętrz - jednocześnie w domu, jak również w Twoim biurze czy lokalu. Szukając inspiracji na ciekawą dekorację ścian, warto przyjrzeć się bliżej plakatowi General Motors Automobile Patent Earl w stylu retro.

To niebanalna oferta dla wszelkich, którzy w jakikolwiek sposób mają styczność lub interesują się techniką. Plakat techniczny General Motors Automobile Patent Earl może stać się dekoracją ścian we rodzaju warsztatach, biurach technicznych czy sklepach z asortymentem technicznym.Plakat General Motors Automobile Patent Earl jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wytwarzany jest w technice cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować barwy i detale oryginalnego motywu. Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu General Motors Automobile Patent Earl w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.