Vintageposteria.pl Plakat retro do salonu plakat retro do salonu jaune rouge bleu wassily kandinsky promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat z reprodukcją Jaune Rouge bleu Wassily Kandinsky to przykład na to, iż także obrazy będą pięknie wyglądały w formie plakatu. Ten interesujący plakat w stylu retro, można powiesić jako dekorację, w każdym niemal domu.

Jeżeli zdecydowałeś się na aranżację salonu w stylu konwencjonalnym lub retro albo vintage to polecamy właśnie plakat z reprodukcją obrazu Jaune Rouge bleu Wassily Kandinsky, który można także oprawić w tradycyjną ramę.

Taka forma ozdoby ściennej ukazuje się równie jak konwencjonalny plakat, a równocześnie jest dużo tańsza.Plakat Jaune Rouge bleu Wassily Kandinsky jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wyprodukowany jest w technice cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować barwy i detale oryginalnego motywu. Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 29,7x21cm, A3 - 42x29,7cm, A2 - 59,4x42cm i A1 - 84,1x59,4cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu Jaune Rouge bleu Wassily Kandinsky w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.