Vintageposteria.pl Plakat retro do salonu plakat retro do salonu kobieta w niebieskim czesaniu włosów promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Jeżeli chcielibyście wnieść do swojego domu trochę egzotyki, to niezależnie od zainteresowań, oferujemy plakat japoński w stylu retro z motywem Kobieta w niebieskim czesaniu włosów. Ten japoński motyw – poza mieszkaniami – można jeszcze zastosować jako dekorację ścian w innych lokalach.

Wszędzie tam, gdzie nawiązujemy do Japonii plakat z japońskim tematyką Kobieta w niebieskim czesaniu włosów, może być ozdobą nadającą pomieszczeniu adekwatnego klimatu. Tak np. W restauracjach serwujących kuchnię japońską i sushi, czy również w sklepach z produktami z Azji i kuchnią świata.Plakat Kobieta w niebieskim czesaniu włosów jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wyprodukowany jest w technice cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować barwy i szczegóły oryginalnego motywu. Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.