Vintageposteria.pl Plakat retro do salonu plakat retro do salonu marsylia - drzwi afryki północnej promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Jeżeli jesteś pasjonatem podróży i poszukujesz wyjątkowej dekoracji do swojego domu to polecamy idealny plakat w stylu retro z motywem Marsylia - Drzwi Afryki Północnej. Ten plakat z kategorii podróże nie tylko wzbogaci Twoje ściany,na dodatek nada pomieszczeniu nowego charakteru.

To oferta dla każdego, zwłaszcza dla tych, którzy pasjonują się wycieczkami, także do tego nieszablonowego miejsca. Plakat Marsylia - Drzwi Afryki Północnej w ładnej oprawie będzie pasował jednocześnie do każdego stylu aranżacji wnętrza, jak na dodatek do każdego pokoju.

W zależności od upodobań, można ozdobić nim salon, sypialnie a nawet kuchnię czy korytarz.Plakat Marsylia - Drzwi Afryki Północnej jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk produkowany jest w technologii cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować kolory i szczegóły oryginalnego motywu. Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu Marsylia - Drzwi Afryki Północnej w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.