Plakat retro do salonu Plakat retro do salonu Międzynarodowy motocykl Circu Pau promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat Międzynarodowy motocykl Circu Pau w stylu retro przypomina nam okres popularności sportów kolarskich i motorowych. Ten interesujący rysunek na plakacie, będzie prawdziwą gratką dla każdego fana sportów motorowych i rowerowych.

Jakby nie patrzeć tematyka motorów i rowerów to także styl życia, z którym wielu z nas się utożsamia. Plakat Międzynarodowy motocykl Circu Pau w stylu vintage możemy powiesić równocześnie w mieszkaniu, jak również w innych miejscach.

Miłośnicy rowerów i kolarstwa mogą udekorować nim każde pokój. Wybierz plakat retro Międzynarodowy motocykl Circu Pau poczuj się jakbyś uczestniczył w rowerowym albo motocyklowym wyścigu.Plakat Międzynarodowy motocykl Circu Pau jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk produkowany jest w technologii cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować kolory i szczegóły oryginalnego motywu. Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29cm, A3 - 30x40cm, A2 - 40x60cm i A1 - 60x85cm.A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu Międzynarodowy motocykl Circu Pau w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.