Plakat retro do salonu Plakat retro do salonu Samolot Douglas X- Patent Vintage USA promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat retro z motywem Samolot Douglas X- Patent Vintage USA to opcja dla właścicieli warsztatów, sklepów, a także innych firm związanych z branżą widocznego na rysunku patentu. Wybierając taką dekorację, można wprowadzić do biura czy lokalu tematyczny klimat, który oddziałuje ponadto na klienta.Jednak plakat Samolot Douglas X- Patent Vintage USA tosugestia na dekorację prywatnych domów.

Jeżeli tylko interesujesz się techniką i technologiami, warto zaznaczyć to przy dekoracji ścian. Ostatecznie nic tak nie mówi o nas, naszym guście i zainteresowaniach, jak wygląd domu.Plakat Samolot Douglas X- Patent Vintage USA jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk stworzony jest w technologii cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować kolory i detale oryginalnego motywu. Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Samolot Douglas X- Patent Vintage USA w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.