Plakat vintage do salonu plakat vintage do salonu anatomiczne odciski miednicy marki Vintageposteria.pl promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat Anatomiczne odciski miednicy w stylu retro, to tematyczna ozdoba ścian każdego gabinetu lekarskiego. Jeżeli chcesz, by Twoi pacjenci poczuli, iż trafili do profesjonlisty, zadbaj o anatomiczną dekorację ścian gabientu.

Dzięki plakatowi retro Anatomiczne odciski miednicy cały gabinet zyska medycznego klimatu.aranżacja gabinetu lekarskiego ma tak samo ważne znaczenie co doświadczenie lekarza. Dzięki ozdobą ściennym w stylu retro, takim jak poster Anatomiczne odciski miednicy, można błyskawicznie osiągnąć taki właśnie efekt.

Plakat Anatomiczne odciski miednicy jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku. Nadruk tworzony jest w technologii cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować kolory i szczegóły oryginalnego motywu.

Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 29,7x21cm, A3 - 42x29,7cm, A2 - 59,4x42cm i A1 - 84,1x59,4cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Anatomiczne odciski miednicy w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.