Vintageposteria.pl Plakat vintage do salonu plakat vintage do salonu botaniczny nadruk apocyaceae promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat w stylu retro z tematyką botanicznym Botaniczny nadruk Apocyaceae polecamy równocześnie do domów, jak też do lokali biurowych i lokali usługowych związanych z tematyką biologii i roślin. Plakat vintage o tematyce botanicznej będzie atrakcyną dekoracją ścian w takich miejscach i nada im tematycznego charakteru.

Podziwiając plakat Botaniczny nadruk Apocyaceae widać, jak dużo uroku motywom botanicznym daje sposób ich przedstawienia i fason retro. Ten błyskotliwy motyw przypomina nam szkice roślin rysowane przed stu laty przez pierwszych naukowców.

To sprawia, że ta dekoracja przyciąga uwagę.Plakat Botaniczny nadruk Apocyaceae jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku. Nadruk wyprodukowany jest w technologii cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować odcienie i szczegóły oryginalnego motywu.

Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Botaniczny nadruk Apocyaceae w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.