Plakat vintage do salonu Plakat vintage do salonu California American Airlines promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

sprawdź błyskotliwy plakat amerykański w stylu vintage z motywem California American Airlines. Amerykański plakat w stylu vintage spodoba się każdemu, kto lubi amerykańskie klimaty. Plakat California American Airlines polecamy więc tym, którym w bliski jest kontynent amerykański i jego kulturę.

Już dziś możesz podkreślić swoje zainteresowania wieszając. Plakat California American Airlines jest na tyle uniwersalny, iż można je powiesić w każdym pokoju, w korytarzu, a choćby w kuchni czy łazience.Plakat California American Airlines jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wykonany jest w technice cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować odcienie i szczegóły oryginalnego motywu. Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu California American Airlines w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.