Vintageposteria.pl Plakat vintage do salonu plakat vintage do salonu domino louineau gra patent usa promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat w stylu retro z patentem Domino Louineau Gra Patent USA można użyć do rozmaitego rodzaju wnętrz - jednocześnie w domu, jak również w Twoim biurze czy lokalu. Szukając pomysłu na ciekawą dekorację ścian, warto przyjrzeć się bliżej plakatowi Domino Louineau Gra Patent USA w stylu retro.

To niebanalna oferta dla wszelkich, którzy w jakikolwiek sposób mają styczność albo interesują się techniką. Plakat technologiczny Domino Louineau Gra Patent USA może służyć także jako dekoracja ścian we typu warsztatach, biurach technicznych czy sklepach z asortymentem technologicznym.Plakat Domino Louineau Gra Patent USA jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wytwarzany jest w technice cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować odcienie i detale oryginalnego motywu. Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Domino Louineau Gra Patent USA w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.