Plakat vintage do salonu plakat vintage do salonu góra kumgang marki Vintageposteria.pl promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Polecamy plakat japoński w stylu retro z tematyką Góra Kumgang. Ta spektakularna dekoracja nawiązuje do nieszablonowej sztuki japońskie i azjatyckiej. Efektowny motyw utrzymany w standardowych dla tej sztuki kolorach będzie ozdobą każdego domu.

Jeżeli bliska jest ci sztuka azjatycka to właśnie japoński plakat retro Góra Kumgang, będzie nadzwyczajnym wyborem na dekorację ściany w salonie czy sypialni. Można go w dodatku powiesić w innych pomieszczeniach, w których chcemy podkreślić i nawiązać do klimatu Japonii i Azji.Plakat Góra Kumgang jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk produkowany jest w technologii cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować odcienie i szczegóły oryginalnego motywu. Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu Góra Kumgang w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.