Vintageposteria.pl Plakat vintage do salonu plakat vintage do salonu grand prix d'europe monaco promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Historyczne samochody są niezwykle popularnym hobby, a plakaty samochodów to wyjątkowa gratka dla każdego miłośnika motoryzacji. Takim przykładem jest plakat retro Grand Prix d’Europe Monaco. Nieszablonowy motyw na plakacie przyciągnie uwagę, każdego kto interesuje się motywem starych aut.Plakat Grand Prix d’Europe Monaco niebanalnie oprawiony może być dekoracją każdego wnętrza.

W antyramie będzie pasował do postępowych wnętrz. Oprawione w tradycyjną ramę będzie natomiast pasował do wnętrz zaaranżowanych w stylu vintage czy retro.Plakat Grand Prix d’Europe Monaco jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk tworzony jest w technologii cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować odcienie i detale oryginalnego motywu. Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu Grand Prix d’Europe Monaco w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.