Plakat vintage do salonu plakat vintage do salonu grand prix terza coppa etna primo maggio marki Vintageposteria.pl promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

W naszej ofercie wynajdziecie dużo plakatów z historycznymi samochodami z przeróżnych okresów XX wieku. Takim przykładem jest plakat w stylu retro z motywem Grand Prix Terza Coppa Etna Primo Maggio. Plakat w stylu retro Grand Prix Terza Coppa Etna Primo Maggio to nie tylko dekoracja ścian,także pewien typ historycznej wycieczki, szlakiem rozwoju motoryzacji.

Możesz sobie wyobrazić swój pomieszczenie, na którego ścianach wisi właśnie plakat Grand Prix Terza Coppa Etna Primo Maggio oprawiony w ramy lub antyramy. Dzięki takiej dekoracji, możesz oszczędnie i bardzo w pełni odmienić aranżacja swego pokoju.Plakat Grand Prix Terza Coppa Etna Primo Maggio jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wyprodukowany jest w technologii cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować barwy i szczegóły oryginalnego motywu. Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Grand Prix Terza Coppa Etna Primo Maggio w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.