Plakat vintage do salonu plakat vintage do salonu klucz nastawny patent usa marki Vintageposteria.pl promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat w stylu retro z tematyką Klucz nastawny Patent USA może być dekoracją wnętrz domu, jak też w lokalach takich jak warsztaty, biura technologiczne czy sklepy z asortymentem technicznym. Szkic Klucz nastawny Patent USA jest narysowany w stylu retro.

dzięki czemu mamy wrażenie, iż patrzymy na coś więcej niż tylko na rysunek techniczny. Wykorzystana stylistyka retro nadaje im tematycznego klimatu, który przenosi się na wystrój całego wnętrza. Patrząc na plakat Klucz nastawny Patent USA na ścianie, Twoi kupujący marki będą mieli pewność, że trafili do profesjonalistów.Plakat Klucz nastawny Patent USA jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk produkowany jest w technologii cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować odcienie i szczegóły oryginalnego motywu. Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Klucz nastawny Patent USA w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.