Plakat vintage do salonu Plakat vintage do salonu Kości twarzy John Fotherby promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat Kości twarzy John Fotherby w stylu retro, to tematyczna ozdoba ścian każdego gabinetu lekarskiego. Jeżeli chcesz, żeby Twoi pacjenci poczuli, że trafili do profesjonlisty, zadbaj o tematyczną dekorację ścian gabientu.

Dzięki plakatowi retro Kości twarzy John Fotherby cały pomieszczenie zyska elegancki i tematyczny charakter.Dekoracja gabinetu lekarskiego ma równie ważne znaczenie co doświadczenie lekarza. Dzięki dekoracjom w stylu retro, takim jak poster Kości twarzy John Fotherby, można z łatwością osiągnąć taki właśnie efekt.

Plakat Kości twarzy John Fotherby jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku. Nadruk wytwarzany jest w technice cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować kolory i szczegóły oryginalnego motywu.

Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Kości twarzy John Fotherby w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.