Plakat vintage do salonu Plakat vintage do salonu Mapa Afryki promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat retro Mapa Afryki może być ciekawą dekoracją ścian w praktycznie dowolnym pomieszczeniu. Dzięki temu, jak przedstawiono tę doskonałą starą mapę, plakat Mapa Afryki może pasować jednocześnie do pomieszczeń urządzonych w stylu klasycznym, retro czy kolonialnym, jak również do wnętrz bardziej nowoczesnych.

Plakat ze starą mapą Mapa Afryki rewelacyjnie wkomponuje się np. W motywy drewniane, przenosząc nas niejako w czasie. Będzie dodatkowo pasował jako uzupełnienie, stylu innowacyjnego, niejako przełamując ten nurt.Plakat Mapa Afryki jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wykonany jest w technice cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować barwy i detale oryginalnego motywu. Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 29,7x21cm, A3 - 42x29,7cm, A2 - 59,4x42cm i A1 - 84,1x59,4cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu Mapa Afryki w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.