Plakat vintage do salonu plakat vintage do salonu mapa ameryki południowej marki Vintageposteria.pl promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

sprawdź specyficzny plakat w stylu retro z motywem starej mapy Mapa Ameryki Południowej. To tak uniwersalna dekoracja, iż można ją zastosować dosłownie wszędzie - w domu, w biurze i w lokalu. Każdy salon, biuro czy sypialnie możemy przecież ozdobić posterem retro Mapa Ameryki Południowej.

Plakaty z mapą w stylu vintage mogą także być rewelacyjnym prezentem dla osoby, która interesuje się geografią czy podróżami. Na plakat ze starą mapą Mapa Ameryki Południowej możemy się także zdecydować, chcąc ozdobić ściany lokali handlowych czy usługowych, a także pomieszczeń biurowych.Plakat Mapa Ameryki Południowej jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk stworzony jest w technologii cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować barwy i detale oryginalnego motywu. Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu Mapa Ameryki Południowej w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.