Plakat vintage do salonu Plakat vintage do salonu Patent na kotwicę statku Kenney promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat w stylu retro z patentem Patent na kotwicę statku Kenney będzie pasował do najróżniejszego typu wnętrz - jednocześnie w domu, jak też w Twoim biurze czy lokalu. Szukając pomysłu na niebanalną dekorację ścian, warto przyjrzeć się bliżej plakatowi Patent na kotwicę statku Kenney w stylu retro.

To nieszablonowa sugestia dla wszelkich, którzy w jakikolwiek sposób mają styczność albo interesują się techniką. Plakat technologiczny Patent na kotwicę statku Kenney może stać się dekoracją ścian we rodzaju warsztatach, biurach technicznych czy sklepach z asortymentem technologicznym.Plakat Patent na kotwicę statku Kenney jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wyprodukowany jest w technice cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować barwy i detale oryginalnego motywu. Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu Patent na kotwicę statku Kenney w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.