Plakat vintage do salonu plakat vintage do salonu rośliny 1909 adolphe millot marki Vintageposteria.pl promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat w stylu retro z tematyką botanicznym Rośliny 1909 Adolphe Millot proponujemy zarówno do mieszkań, jak także do biur i lokali handlowych związanych z tematyką biologii i roślin. Plakat vintage o tematyce botanicznej będzie interesującą dekoracją ścian w takich miejscach i nada im tematycznego charakteru.

Widząc plakat Rośliny 1909 Adolphe Millot widać, jak sporo uroku motywom botanicznym daje sposób ich przedstawienia i fason retro. Ten piękny motyw przypomina nam szkice roślin rysowane przed stu laty poprzez pierwszych odkrywców.

dzięki temu ta dekoracja przyciąga uwagę.Plakat Rośliny 1909 Adolphe Millot jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku. Nadruk wytworzony jest w technologii cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować odcienie i szczegóły oryginalnego motywu.

Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Rośliny 1909 Adolphe Millot w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.