Vintageposteria.pl Plakat vintage do salonu plakat vintage do salonu wyścigi motocyklowe flat track promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Każdemu miłośnikowi sportów rowerowych i motorowych oferujemy unikalny plakat w stylu retro z motywem Wyścigi motocyklowe Flat Track. Ten plakat będzie dekoracją salonu, sypialni, jak też korytarza. Jeżeli dziecko jest fanem sportów rowerowych czy motorowych, ten plakat może być ozdobą też w jego pokoju.

Nic także nie stoi na przeszkodzie, żeby zaznaczyć swoje zainteresowania wieszając plakat Wyścigi motocyklowe Flat Track w swym gabinecie. Plakat Wyścigi motocyklowe Flat Track w stylu vintage to na dodatek perfekcyjna dekoracje na ściany w klubach sportowych.Plakat Wyścigi motocyklowe Flat Track jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wytworzony jest w technice cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować barwy i szczegóły oryginalnego motywu. Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Wyścigi motocyklowe Flat Track w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.