Vintageposteria.pl Plakat vintage plakat vintage fotografia tour de france fausto coppi promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Każdemu pasjonatowi sportów rowerowych i motorowych oferujemy spektakularny plakat w stylu retro z tematyką Fotografia Tour de France Fausto Coppi. Ten plakat będzie dekoracją salonu, sypialni, jak także korytarza.

Jeżeli dziecko jest fanem sportów rowerowych czy motorowych, ten plakat może być ozdobą dodatkowo w jego pokoju. Nic także nie stoi na przeszkodzie, aby podkreślić swoje hobby wieszając plakat Fotografia Tour de France Fausto Coppi w swym biurze.

Plakat Fotografia Tour de France Fausto Coppi w stylu vintage to także wspaniała dekoracje na wystrój w klubach sportowych.Plakat Fotografia Tour de France Fausto Coppi jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk produkowany jest w technologii cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować barwy i detale oryginalnego motywu. Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu Fotografia Tour de France Fausto Coppi w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.