Plakat vintage plakat vintage grand prix international spa francorchamps stavelot marki Vintageposteria.pl promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Kultowe samochody są niezwykle popularnym hobby, a plakaty samochodów to prawdziwa gratka dla każdego fana motoryzacji. Takim przykładem jest plakat retro Grand Prix International SPA Francorchamps Stavelot. Oryginalny motyw na plakacie przyciągnie uwagę, każdego kto interesuje się tematyką starych aut.Plakat Grand Prix International SPA Francorchamps Stavelot adekwatnie oprawiony może być ozdobą każdego wnętrza.

W antyramie będzie pasował do postępowych wnętrz. Oprawione w konwencjonalną ramę będzie natomiast pasował do wnętrz zaaranżowanych w stylu vintage czy retro.Plakat Grand Prix International SPA Francorchamps Stavelot jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wykonany jest w technologii cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować barwy i szczegóły oryginalnego motywu. Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu Grand Prix International SPA Francorchamps Stavelot w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.