Plakat vintage plakat vintage niebezpieczna praca w czasie odpływu eric ravilious marki Vintageposteria.pl promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Jeżeli pasjonujesz się malarstwem i szukasz oryginalnej dekoracji, polecamy plakat z reprodukcją obrazu Niebezpieczna praca w czasie odpływu Eric Ravilious. Reprodukcja obrazu w stylu retro Niebezpieczna praca w czasie odpływu Eric Ravilious na plakacie to propozycja skierowana równocześnie do wielbicieli malarstwa, jak też do wszelkich, którzy chcą otaczać się ciekawymi dziełami sztuki.Plakat Niebezpieczna praca w czasie odpływu Eric Ravilious w stylu retro, oprawiony w ramę wygląda niemal jak konwencjonalna kopia obrazu, a równocześnie kosztuje bezspornie mniej.

Plakat z reprodukcją Niebezpieczna praca w czasie odpływu Eric Ravilious powinien zdobić ściany w pomieszczeniu urządzonym w stylu klasycznym albo retro.Plakat Niebezpieczna praca w czasie odpływu Eric Ravilious jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk stworzony jest w technologii cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować kolory i detale oryginalnego motywu. Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 29,7x21cm, A3 - 42x29,7cm, A2 - 59,4x42cm i A1 - 84,1x59,4cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu Niebezpieczna praca w czasie odpływu Eric Ravilious w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.