Vintageposteria.pl Plakat vintage plakat vintage plakat rowerowy campionati del mondo di ciclismo promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Każdemu pasjonatowi sportów rowerowych i motorowych proponujemy unikatowy plakat w stylu retro z tematyką Plakat rowerowy Campionati del Mondo di Ciclismo. Ten plakat będzie pasował do salonu, sypialni, jak też korytarza.

Jeżeli dziecko jest fanem sportów rowerowych czy motorowych, ten plakat może być ozdobą dodatkowo w jego pokoju. Nic również nie stoi na przeszkodzie, żeby podkreślić swoje zainteresowania wieszając plakat Plakat rowerowy Campionati del Mondo di Ciclismo w swoim gabinecie.

Plakat Plakat rowerowy Campionati del Mondo di Ciclismo w stylu vintage to też znakomita dekoracje na ściany w klubach sportowych.Plakat Plakat rowerowy Campionati del Mondo di Ciclismo jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk stworzony jest w technice cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować barwy i szczegóły oryginalnego motywu. Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu Plakat rowerowy Campionati del Mondo di Ciclismo w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.