Vintageposteria.pl Plakat w stylu retro plakat w stylu retro anatomiczne odciski mięśnie głowy promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

sprawdź plakat Anatomiczne odciski Mięśnie głowy w stylu vintage. Ten anatomiczny motyw może być najważniejszą dekoracją w Waszym gabinecie. Jeżeli szukasz sposobu na dekorację pomieszczenia i podoba ci się styl vintage to poster Anatomiczne odciski Mięśnie głowy będzie dobrym wyborem.

Przedstawiona na plakacie grafika z anatomią człowieka może być nie tylko unikatową ozdobą, lecz też elementem edukacyjnym dla Twoich uczniów lub pacjentów.Motywy anatomiczne na plakatach w stylu vintage proponujemy wszystkim lekarzom i osobom z branży medycznej, którzy chcą, aby ich gabinet miał tematyczny design.Plakat Anatomiczne odciski Mięśnie głowy jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wytwarzany jest w technice cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować kolory i detale oryginalnego motywu. Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Anatomiczne odciski Mięśnie głowy w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.