Plakat w stylu retro plakat w stylu retro eric ravilious dwie kobiety w ogrodzie marki Vintageposteria.pl promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat z reprodukcją Eric Ravilious Dwie kobiety w ogrodzie to dowód na to, iż także obrazy będą przepięknie wyglądały w formie plakatu. Ten ciekawy plakat w stylu retro, można wykorzystać jako dekorację, w każdym niemal domu.

Jeżeli zdecydowałeś się na aranżację salonu w stylu tradycyjnym albo retro albo vintage to polecamy właśnie plakat z reprodukcją obrazu Eric Ravilious Dwie kobiety w ogrodzie, który można również oprawić w klasyczną ramę.

Taka forma dekoracji ściennej ukazuje się jednakowo jak konwencjonalny plakat, a równocześnie jest dużo tańsza.Plakat Eric Ravilious Dwie kobiety w ogrodzie jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wytworzony jest w technice cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować barwy i szczegóły oryginalnego motywu. Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 29,7x21cm, A3 - 42x29,7cm, A2 - 59,4x42cm i A1 - 84,1x59,4cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu Eric Ravilious Dwie kobiety w ogrodzie w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.