Plakat w stylu retro plakat w stylu retro farma erica raviliousa marki Vintageposteria.pl promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Jeżeli lubisz sztukę i szukasz unikatowej dekoracji, oferujemy plakat z reprodukcją obrazu Farma Erica Raviliousa. Reprodukcja obrazu w stylu retro Farma Erica Raviliousa na plakacie to oferta opcja jednocześnie do wielbicieli malarstwa, jak też do tych, którzy chcą otaczać się znanymi dziełami sztuki.Plakat Farma Erica Raviliousa w stylu retro, oprawiony w ramę pokazuje się praktycznie jak tradycyjna kopia obrazu, a równocześnie można w ten sposób oszczędzić.

Plakat z reprodukcją Farma Erica Raviliousa powinien zdobić ściany w pomieszczeniu zaaranżowanym w stylu tradycyjnym albo retro.Plakat Farma Erica Raviliousa jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wytworzony jest w technice cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować odcienie i szczegóły oryginalnego motywu. Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 29,7x21cm, A3 - 42x29,7cm, A2 - 59,4x42cm i A1 - 84,1x59,4cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu Farma Erica Raviliousa w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.