Plakat w stylu retro plakat w stylu retro kobieta podziwiająca kwiaty śliwki w nocy marki Vintageposteria.pl promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Japonia to unikatowy kraj, z unikatową kulturą i sztuką. Plakat Kobieta podziwiająca kwiaty śliwki w nocy, utrzymany w stylu retro, jest przykładem właśnie tej fascynującej sztuki japońskiej. Patrząc na ten wyjątkowy motyw, można się domyślać, dlaczego tak sporo osób fascynuje się kulturą Japonii i lubi otaczać się elementami tamtejszej sztuki.

Plakat retro Kobieta podziwiająca kwiaty śliwki w nocy jest przykłądem dekoracji, którą można podkreślić swoje zainteresowanie Japonią. Ten plakat będzie ozdobą każdej ściany niezależnie od stylu i kolorystyki.

Plakat Kobieta podziwiająca kwiaty śliwki w nocy jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku. Nadruk wytworzony jest w technologii cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować kolory i szczegóły oryginalnego motywu.

Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu Kobieta podziwiająca kwiaty śliwki w nocy w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.