Vintageposteria.pl Plakat w stylu retro plakat w stylu retro plakat z winem nowy beaujolais nouveau promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat w stylu retro z motywem Plakat z winem Nowy Beaujolais Nouveau nawiązuje do historycznych plakatów reklamowych produktów spożywczych z z ubiegłego wieku. Plakat Plakat z winem Nowy Beaujolais Nouveau w stylu vintage to coś więcej niż tylko zdjęcie potrawy.Ten nieszablonowy motyw nadrukowany na plakat w stylu vintage, jest niebanalną dekoracją ścian.

Plakat Plakat z winem Nowy Beaujolais Nouveau wyśmienicie pasuje do tego, by dekorować nim kuchnię lub jadalnie w naszym domu. Jeżeli charakter tych pomieszczeń jest utrzymany w stylach tradycyjnym albo vintage czy retro, to ten plakat kulinarny będzie wspaniale tam pasował.Plakat Plakat z winem Nowy Beaujolais Nouveau jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk produkowany jest w technice cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować odcienie i detale oryginalnego motywu. Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Plakat z winem Nowy Beaujolais Nouveau w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.