Plakat w stylu retro plakat w stylu retro plaża w soshu autorstwa kawase hasui marki Vintageposteria.pl promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Jeżeli chcielibyście wnieść do swego domu trochę egzotyki, to niezależnie od zainteresowań, oferujemy plakat japoński w stylu retro z tematyką Plaża w Soshu autorstwa Kawase Hasui. Ten japoński motyw – poza mieszkaniami – można również użyć jako dekorację ścian w innych lokalach.

Wszędzie tam, gdzie nawiązujemy do Japonii plakat z japońskim tematyką Plaża w Soshu autorstwa Kawase Hasui, może być ozdobą nadającą pomieszczeniu adekwatnego klimatu. Tak np. W restauracjach serwujących kuchnię japońską i sushi, czy też w sklepach z produktami z Azji i kuchnią świata.Plakat Plaża w Soshu autorstwa Kawase Hasui jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk stworzony jest w technologii cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować odcienie i szczegóły oryginalnego motywu. Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.