Plakat w stylu retro plakat w stylu retro projekt butelki coca-cola patent usa marki Vintageposteria.pl promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat retro z motywem Projekt butelki coca-cola Patent USA to sugestia dla właścicieli warsztatów, sklepów, a także innych firm związanych z branżą widocznego na rysunku patentu. Wybierając taką ozdobę, można wnieść do biura czy lokalu tematyczny klimat, który oddziałuje na dodatek na klienta.Jednak plakat Projekt butelki coca-cola Patent USA to ponadto propozycja na dekorację prywatnych domów.

Jeżeli tylko interesujesz się techniką i technikami, warto podkreślić to przy dekoracji ścian. Ostatecznie nic tak nie mówi o nas, naszym guście i zainteresowaniach, jak wygląd domu.Plakat Projekt butelki coca-cola Patent USA jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wytwarzany jest w technologii cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować odcienie i detale oryginalnego motywu. Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Projekt butelki coca-cola Patent USA w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.