Plakat w stylu retro Plakat w stylu retro Stara mapa Nowego Jorku i Manhattanu promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

sprawdź niepowtarzalny plakat w stylu retro z motywem starej mapy Stara mapa Nowego Jorku i Manhattanu. To tak interesująca dekoracja, że można ją wykorzystać praktycznie wszędzie - w domu, w biurze i w lokalu. Każdy salon, biuro czy sypialnie możemy przecież ozdobić posterem retro Stara mapa Nowego Jorku i Manhattanu.

Plakaty z mapą w stylu vintage mogą jeszcze być interesującym prezentem dla osoby, która interesuje się geografią czy podróżami. Na plakat ze starą mapą Stara mapa Nowego Jorku i Manhattanu możemy się także zdecydować, chcąc ozdobić ściany lokali handlowych czy usługowych oraz pomieszczeń biurowych.Plakat Stara mapa Nowego Jorku i Manhattanu jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wytwarzany jest w technice cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować barwy i szczegóły oryginalnego motywu. Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 29,7x21cm, A3 - 42x29,7cm, A2 - 59,4x42cm i A1 - 84,1x59,4cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Stara mapa Nowego Jorku i Manhattanu w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.