Vintageposteria.pl Plakat w stylu retro plakat w stylu retro stara mapa rotterdam holandia promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat retro Stara mapa Rotterdam Holandia możemy zastosować jako oryginalną dekorację ścian w praktycznie dowolnym pomieszczeniu. Styl retro, w jakim przedstawiono tę mapę, plakat Stara mapa Rotterdam Holandia może pasować zarówno do pomieszczeń utrzymanych w stylu konwencjonalnym, retro czy kolonialnym, jak też do wnętrz bardziej nowoczesnych.

Plakat ze starą mapą Stara mapa Rotterdam Holandia perfekcyjnie wkomponuje się np. W motywy drewniane, przenosząc nas niejako w czasie. Będzie na dodatek pasował jako uzupełnienie, stylu progresywnego, niejako przełamując ten trend.Plakat Stara mapa Rotterdam Holandia jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wyprodukowany jest w technologii cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować barwy i szczegóły oryginalnego motywu. Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu Stara mapa Rotterdam Holandia w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.