Plakat w stylu retro plakat w stylu retro tour de france fotografia charly gaul marki Vintageposteria.pl promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Każdemu pasjonatowi sportów rowerowych i motorowych proponujemy spektakularny plakat w stylu retro z motywem Tour de France Fotografia Charly Gaul. Ten plakat będzie ozdobą salonu, sypialni, jak również korytarza. Jeżeli dziecko jest fanem sportów rowerowych czy motorowych, ten plakat może być dekoracją jeszcze w jego pokoju.

Nic także nie stoi na przeszkodzie, by zaznaczyć swoje hobby wieszając plakat Tour de France Fotografia Charly Gaul w swym gabinecie. Plakat Tour de France Fotografia Charly Gaul w stylu vintage to także świetna dekoracje na wygląd w klubach sportowych.Plakat Tour de France Fotografia Charly Gaul jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wyprodukowany jest w technologii cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować kolory i szczegóły oryginalnego motywu. Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu Tour de France Fotografia Charly Gaul w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.