Plakat w stylu retro plakat w stylu retro układ okresowy pierwiastków nauka chemia marki Vintageposteria.pl promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat w stylu retro z patentem Układ okresowy pierwiastków Nauka Chemia można użyć do rozmaitego rodzaju wnętrz - zarówno w domu, jak także w Twoim biurze czy lokalu. Szukając pomysłu na wyjątkową dekorację ścian, warto przyjrzeć się bliżej plakatowi Układ okresowy pierwiastków Nauka Chemia w stylu retro.

To nieszablonowa sugestia dla wszelkich, którzy w jakikolwiek sposób posiadają styczność albo interesują się techniką. Plakat technologiczny Układ okresowy pierwiastków Nauka Chemia może służyć także jako dekoracja ścian we rodzaju warsztatach, biurach technicznych czy sklepach z asortymentem technologicznym.Plakat Układ okresowy pierwiastków Nauka Chemia jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wykonany jest w technologii cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować barwy i szczegóły oryginalnego motywu. Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 29,7x21cm, A3 - 42x29,7cm, A2 - 59,4x42cm i A1 - 84,1x59,4cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Układ okresowy pierwiastków Nauka Chemia w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.