Vintageposteria.pl Plakat w stylu vintage plakat w stylu vintage igrzyska olimpijskie w sztokholmie promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat retro z olimpiadą Igrzyska Olimpijskie w Sztokholmie to dekoracja dedykowana oczywiście dla miłośników sportów. Jeżeli lubisz letnie lub zimowe olimpijskie zawody, to plakat Igrzyska Olimpijskie w Sztokholmie na pewno jest dla Ciebie.

Fani sportu i zawodów olimpijskich mogą zaaranżować plakatem w stylu vintage z tematyką Igrzyska Olimpijskie w Sztokholmie dowolne pomieszczenie. Ten plakat z olimpiadą może być dekoracją na ścianie salonu, sypialni czy w korytarzu.

dodatkowo, jeżeli nasze dzieci interesują się sportem, to plakat olimpijski Igrzyska Olimpijskie w Sztokholmie możemy też jako dekorację w pokoju dziecka. Będzie nie tylko dekoracją ścian, ale też znakomitym motywatorem dla młodych sportowców.Plakat Igrzyska Olimpijskie w Sztokholmie jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk stworzony jest w technologii cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować kolory i detale oryginalnego motywu. Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Igrzyska Olimpijskie w Sztokholmie w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.