Plakat w stylu vintage plakat w stylu vintage plakat giro d italia tour of italy marki Vintageposteria.pl promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat Plakat Giro D Italia Tour Of Italy w stylu retro nawiązuje do okresu popularności sportów kolarskich i motorowych. Ten unikatowy rysunek na plakacie, będzie ciekawą propozycją dla każdego pasjonata sportów motorowych i rowerowych.

W końcu tematyka motorów i rowerów to w dodatku fason życia, z którym dużo osób się utożsamia. Plakat Plakat Giro D Italia Tour Of Italy w stylu vintage możemy powiesić zarówno w domu, jak również w innych miejscach.

Miłośnicy rowerów i kolarstwa mogą ozdobić nim każdy wnętrze. Zdecyduj się na plakat retro Plakat Giro D Italia Tour Of Italy poczuj się jakbyś uczestniczył w rowerowym albo motocyklowym wyścigu.Plakat Plakat Giro D Italia Tour Of Italy jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wytworzony jest w technologii cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować odcienie i detale oryginalnego motywu. Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29cm, A3 - 30x40cm, A2 - 40x60cm i A1 - 60x85cm.A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Plakat Giro D Italia Tour Of Italy w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.