Plakat w stylu vintage plakat w stylu vintage stara mapa braun i hogenberg marki Vintageposteria.pl promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat retro Stara mapa Braun i Hogenberg może stać się atrakcyjną dekoracją ścian w praktycznie dowolnym pomieszczeniu. Dzięki temu, jak przedstawiono tę nadzwyczajną starą mapę, plakat Stara mapa Braun i Hogenberg może pasować zarówno do pomieszczeń utrzymanych w stylu tradycyjnym, retro czy kolonialnym, jak w dodatku do wnętrz bardziej innowacyjnych.

Plakat ze starą mapą Stara mapa Braun i Hogenberg genialnie wkomponuje się np. W motywy drewniane, przenosząc nas niejako w czasie. Będzie w dodatku pasował jako uzupełnienie, stylu innowacyjnego, niejako przełamując ten trend.Plakat Stara mapa Braun i Hogenberg jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wytworzony jest w technologii cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować odcienie i szczegóły oryginalnego motywu. Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 29,7x21cm, A3 - 42x29,7cm, A2 - 59,4x42cm i A1 - 84,1x59,4cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu Stara mapa Braun i Hogenberg w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.