Vintageposteria.pl Plakat w stylu vintage plakat w stylu vintage zegar patentowy rolex wessel promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat w stylu retro z patentem Zegar patentowy Rolex Wessel będzie pasował do różnego rodzaju wnętrz - jednocześnie w domu, jak także w Twoim biurze czy lokalu. Szukając inspiracji na wyjątkową dekorację ścian, warto przyjrzeć się bliżej plakatowi Zegar patentowy Rolex Wessel w stylu retro.

To wyjątkowa sugestia dla wszelkich, którzy w jakikolwiek sposób mają styczność albo interesują się techniką. Plakat technologiczny Zegar patentowy Rolex Wessel może stać się dekoracją ścian we typu warsztatach, biurach technicznych czy sklepach z asortymentem technologicznym.Plakat Zegar patentowy Rolex Wessel jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wykonany jest w technice cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować kolory i detale oryginalnego motywu. Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu Zegar patentowy Rolex Wessel w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.